Scroll down

We have big offer of product sales

Cmplast

The CMPLAST is a modern, rapidly developing company

which specializes in cnc machining plastics ( PE, PA, POM, PC), aluminum, brass and other non-ferrous materials.

Find out more
video
+0
years of experience

CMPLAST: Łódzka Pracownia CNC

Naszą specjalnością jest obróbka skrawaniem. Zajmujemy się obróbką tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, metali nieżelaznych oraz stali. Wytwarzamy różnego rodzaju elementy i części maszyn w oparciu o nowoczesną technologię CNC, która wykorzystuje możliwości sterowania numerycznego za pomocą komputera. Stosujemy innowacyjne metody precyzyjnej produkcji komponentów o powtarzalnych parametrach. Wiemy, jak istotne jest to podczas produkcji wielko- i małoseryjnej.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalizm oraz niezawodne doradztwo w zakresie obróbki CNC, materiałów oraz oprzyrządowania linii produkcyjnych. To sprawia, że nasza firma CNC jest rzetelnym partnerem w biznesie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Nowoczesne i konwencjonalne techniki obróbki skrawaniem

Oferujemy usługi z zakresu obróbki skrawaniem. Jako profesjonalna pracownia CNC specjalizujemy się w metodach, takich jak:

Metody CNC to zautomatyzowane procesy obróbki zapewniające dokładne wykonanie elementu – zgodnie z zadanymi parametrami. Natomiast oferowane przez nas konwencjonalne metody obróbki to między innymi: cięcie, wiercenie, ale także ręcznie sterowane frezowanie konwencjonalne i toczenie konwencjonalne.

Oprócz tego, zajmujemy się także:


Produkcja i wykorzystywane materiały

W naszej ofercie posiadamy szereg niezbędnych komponentów do maszyn i linii produkcyjnych. Są to między innymi:

Produkcję tych i wielu innych produktów oferujemy w różnych rodzajach i podtypach oraz dopasowujemy je do wymagań konkretnej maszyny i systemu.

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały techniczne. Wykonane przez nas produkty to efekt precyzyjnej obróbki tworzyw sztucznych konstrukcyjnych (np. poliwęglanów), aluminium, mosiądzu oraz stali.

Dbamy o jakość materiałów, z których korzystamy, dlatego część z nich produkujemy sami. Dzięki temu, oprócz projektowania i kompleksowej obróbki, oferujemy także sprzedaż tworzyw. To wszystko sprawia, ze obróbka skrawaniem stanowi element szerokiej i kompleksowej oferty, którą kierujemy do najbardziej wymagających odbiorców.

Obsługujemy firmy z województwa łódzkiego, jak i terenu całej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub stacjonarnie – w Koluszkach pod Łodzią.

Obróbka aluminium

W wielu branżach coraz większą rolę odgrywa aluminium. Wykorzystuje się je między innymi w przemyśle budowlanym, motoryzacyjnym czy chemicznym, a także w produkcji sprzętów AGD, przewodów pneumatycznych i hydraulicznych. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wprowadziliśmy do naszej oferty usługi związane z profesjonalną obróbką tego wyjątkowego metalu. Podejmujemy się produkcji aluminiowych elementów przy wykorzystaniu nowoczesnych metod obróbki CNC (frezowanie na sucho i z cieczą chłodząco-smarującą, toczenie, cięcie itp.), a także poprzez spawanie. Ponadto jesteśmy w stanie zabezpieczać aluminiowe detale w procesie malowania proszkowego lub anodowania.

Dlaczego warto zdecydować się na elementy aluminiowe? Ponieważ aluminium jest metalem łączącym w sobie wiele zalet. Jest nie tylko wytrzymałe i bardzo trwałe, ale również niebywale lekkie, dlatego coraz chętniej stosuje się je w konstrukcjach budynków i pojazdów. Ponadto wykazuje naturalną odporność na utlenianie, co przekłada się na jego bardzo szerokie zastosowanie, również w środowisku chemicznym lub wilgotnym. Przy tym wszystkim aluminium jest wyjątkowo estetyczne.

Interesuje Cię obróbka CNC? Firmy, które z nami współpracują podkreślają najwyższą jakość świadczonych usług, terminową realizację zleceń oraz profesjonalizm, z jakim podchodzimy do realizacji każdego zamówienia.