Przewiń w dół

OFERTY PRACY

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN SKRAWAJĄCYCH CNC

Miejsce pracy: Długie, woj. łódzkie

Opis stanowiska:

  • obsługa frezarki sterowanej numerycznie CNC (ploter frezujący),
  • obsługa tokarki sterowanej numerycznie CNC (tokarka HAAS, Nakamura),
  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego lub wzoru.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • motywacja,
  • chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • perspektywę wieloletniej współpracy,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport,
  • posiłki regeneracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@cmplast.pl lub kontakt telefoniczny pod nr: 505 - 210 - 010

W CV prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych, którym jest CMPLAST sp. z o.o. z siedzibą w Długie 42, 05-040 Koluszki w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L119, s.1, dalej zwane: „RODO”, zawartych w moim CV dla potrzeb obecnej rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w okresie do 12 miesięcy kalendarzowych liczonych od dnia wyrażenia niniejszej zgody, nie dłużej jednak niż do czasu wygaśnięcia roszczeń wynikających z rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L119, s.1), dalej zwane: „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CMPLAST sp. z o.o. z siedzibą w Długie 42, 05-040 Koluszki.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:

a) realizacji toczącego się procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu,

b) prowadzenia przyszłych rekrutacji w okresie 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych liczonych od dnia wyrażenia niniejszej zgody (jeśli wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę w CV na obecną jak i na przyszłe rekrutacje).

3. CMPLAST sp. z o.o. może przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w prawnie usprawiedliwionym celu jakim jest proces rekrutacji. Podanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Nieudzielenie zgody będzie oznaczać brak możliwości udziału w rekrutacji.

4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej w rozumieniu RODO.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wygaśnięcia roszczeń związanych z procesem rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

6. Przysługuje Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku, gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do wygaśnięcia ewentualnych roszczeń związanych z procesem zatrudnienia.

8. W oparciu o podane dane osobowe osób, CMPLAST sp. z o.o. nie będzie podejmowała zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania w rozumieniu RODO. Profilowaniem jest wykorzystanie danych osobowych do oceny niektórych Pana/Pani cech w kontekście spełnienia wymogów wymaganych na stanowisku, na które prowadzona jest rekrutacja.