Scroll down

We have big offer of product sales

Cmplast

The CMPLAST is a modern, rapidly developing company

which specializes in cnc machining plastics ( PE, PA, POM, PC), aluminum, brass and other non-ferrous materials.

Find out more
video
+0
years of experience

CMPLAST to firma specjalizująca się w obróbce tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, metali nieżelaznych oraz stali z siedzibą w Koluszkach pod Łodzią. Zajmujemy się wytwarzaniem różnego rodzaju elementów i części maszyn w oparciu o nowoczesną technologię CNC, która wykorzystuje możliwości sterowania numerycznego za pomocą komputera. Stosujemy innowacyjne metody precyzyjnej produkcji komponentów o powtarzalnych parametrach. Wiemy, jak istotne jest to podczas produkcji wielko- i małoseryjnej.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalizm oraz niezawodne doradztwo w zakresie obróbki CNC, materiałów oraz oprzyrządowania linii produkcyjnych.

Nowoczesne i konwencyjne techniki obróbki skrawaniem

Oferujemy usługi z zakresu obróbki skrawaniem. Specjalizujemy się w metodach, takich jak:

  • frezowanie CNC,
  • toczenie CNC,
  • oraz obróbka konwencjonalna.

Metody CNC to zautomatyzowane procesy obróbki zapewniające dokładne wykonanie elementu – zgodnie z zadanymi parametrami. Natomiast oferowane przez nas konwencjonalne metody obróbki to między innymi: cięcie, wiercenie, ale także ręcznie sterowane frezowanie i toczenie.

Oprócz tego, zajmujemy się także:

Produkcja i wykorzystywane materiały

W naszej ofercie posiadamy szereg niezbędnych komponentów do maszyn i linii produkcyjnych. Są to między innymi:

  • koła zębate,
  • ślimaki ustalające,
  • prowadnice,
  • profile,
  • gwiazdy,
  • systemy pozycjonowania butelek.

Produkcję tych i wielu innych produktów oferujemy w różnych rodzajach i podtypach oraz dopasowujemy je do wymagań konkretnej maszyny i systemu.

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały techniczne. Wykonane przez nas produkty to efekt precyzyjnej obróbki tworzyw sztucznych konstrukcyjnych (np. poliwęglanów), aluminium, mosiądzu oraz stali.

Dbamy o jakość materiałów, z których korzystamy, dlatego część z nich produkujemy sami. Dzięki temu, oprócz projektowania i kompleksowej obróbki, oferujemy także sprzedaż tworzyw.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub stacjonarnie – w Koluszkach pod Łodzią.